Wonder van voorziening april 22 – februari 23

De auto van Pastor Paul begon rond april vorig jaar rare geluiden te maken. Alleen het open maken zou volgens de monteur al veel gaan kosten, dus P besloot er gewoon voor te bidden. Daarop bleven de geluiden zo’n 5 à 6 weken weg. Maar helaas was het herstel maar tijdelijk. Daarna bleek de auto definitief kapot te zijn en niet meer te herstellen voor een aanvaardbare prijs. Er was geen budget voor een nieuwe auto, terwijl een auto voor zijn werk echt noodzakelijk was. Dus bleef hij bidden voor Gods voorziening.

Daarop kreeg hij een aanbod van vrienden, dat hij hun tweede auto zou mogen gebruiken totdat hij een permanente oplossing gevonden had.

Kort daarna kreeg P bericht van iemand: Ik koop in januari een nieuwe auto. Dan mag jij mijn huidige auto hebben! Dat bleek een fantastische auto te zijn, van nog maar 7 jaar oud, die alle verwachtingen overtrof! Nu, februari 23, heeft P deze auto juist in ontvangst mogen nemen! Dank U Jezus!